Spływ kajakowy Dunajec

Zasadniczo to spływ kajakowy Dunajec to dość wiele opcji, bo to właśnie klient wybiera sobie na jakim odcinku chce płynąć i jakim sprzętem. Dowolności pełnej w tego typu przypadkach rzecz jasna nie ma, bo te odcinki są podzielona na te dla ludzi, którzy mają doświadczenie w utrzymywaniu się na wodzie i dla kompletnych amatorów. Kluczowe znaczenie ma też i to, że po zakończeniu spływu pracownik wypożyczalni sprzętu wodnego musi nas odebrać i odwieźć do bazy firmy, w której to jest zaparkowane nasze prywatne auto.

Kajaki i pontony.

Spływ kajakowy Dunajec to rzecz jasna kajaki, pontony i innego rodzaju wodny sprzęt. Jednym słowem w tym konkretnym przypadku opcji jest sporo, ale nie ma tej pełnej dowolności, bo pewne odcinki tej konkretnej rzeki raczej są zbyt wymagającymi dla łodzi nadających się niemal wyłącznie na jezioro i dlatego na te trudne odcinki najzwyczajniej w świecie się tych konkretnych łodzi nie wynajmuje, po to by ich nie uszkodzić, bo naprawa takowych rzecz jasna nie będzie najtańszą.

Koszty.

Spływ Kajakowy Dunajec to też i koszt, czyli każda z opcji inaczej wygląda jeśli chodzi o koszt, bo tu chodzi o ten średni czas wynajmu sprzętu i o to, że na bazie firmy będzie stać auto klienta, który wynajął pewną ilość kajaków. Auta tego nikt raczej za darmo nie będzie pilnował.

Udostępnij: