3 czynności seksualne związane z fetyszem stóp

Fetysz stóp to jeden z najpopularniejszych fetyszy o czym świadczy nawet ilość filmów w Internecie związanych z tym fetyszem. Fetysz stóp polega na obcowaniu ze stopami, które może przyjmować różne formy. Przykłady czynności seksualnych związanych z fetyszem stóp:

1. Footjob – jest to masturbacja (stymulacja członka) jednak w tym przypadku za pomocą stóp, a nie rąk. Jeśli ktoś lubi stopy, to taka „zabawa” da mu więcej przyjemności niż stymulacja ręczna. Footjob jest częstą zabawą związaną z fetyszem stóp. Sam footjob można także podzielić na toejob, czyli stymulacja członka palcami od stóp.
2. Bootjob – to samo, tylko że w butach. Fetysz stóp to nie tylko gołe stopy. Jakie to będą buty zależy od preferencji. Mogą być to buty na wysokim obcasie, długie kozaki, klapki, sandały, adidasy, czy nawet wymyślne obuwie kupione w . Tam obuwie potrafi być naprawdę wymyślne, a wszystko dla dobrej zabawy podczas seksu.
3. Crush fetish – kolejny fetysz związany z fetyszem stóp. Tym razem dość niebezpieczny i w wielu krajach zabroniony. Oczywiście zależy jeszcze od jego formy. Polega on na rozdeptywaniu w 99% przypadków przez panie różnych przedmiotów, jedzenia, a nawet istot żywych. W przypadku lekkiej odmiany są to robaki, ślimaki, ryby, skorupiaki, żaby, a czasem nawet małe gryzonie. Natomiast jego twarda odmiana, czyli ta w wielu krajach zabroniona to tortury, deptanie i najczęściej zabijanie zwierząt typu króliki, koty psy, a nawet większe typu świnia. Crush fetish związany jest z fetyszem stóp, rozdeptanie może odbywać się w butach, pończochach lub gołą stopą. W „normalnym” Internecie ilość takich filmów jest ograniczona i są zazwyczaj na bieżąco usuwane, jednak w Deep Web raczej nie ma większych problemów z ich znalezieniem.

Jak widać fetysz stóp może przybierać różne formy nawet niebezpieczne. Fetysz stóp jest popularny, dlatego powstały od niego „rozgałęzienia”, lecz to nie jedyny fetysz, który dzieli się powiedzmy na podkategorię.

Udostępnij: