Rafting Dunajec niezapomnianą atrakcją.

Jeśli lubisz spędzać czas aktywnie,  a Twoją pasją są podróże, nie tylko poza granice Polski, ale również te, na terenie naszej ojczyzny, to świetnie trafiłeś. Poznaj jedną z największych atrakcji Pienin. Rafting Dunajec 

Czy jest to coś dla całej rodziny? 

Na odkrywanie tej fascynującej przygody, możesz zabrać nawet tych młodszych członków rodziny. Wszelkich informacji udzielą oczywiście organizatorzy Raftingu Dunajec, którzy zawsze czuwają nad bezpieczeństwem każdego członka zespołu. Tak! Na czas spływu stajesz się jednym z aktywnych uczestników, którzy sami przedzierają się przez wapienne skały i zbocza Przełomu Dunajca oraz Pienińskiego Parku Narodowego, zahaczając o naszego południowego sasiada, Słowację. Rzeka Dunajec jest jedną z tych spokojniejszych, co oczywiście nie oznacza, że na jej wodach nie przeżyjemy ekscytujących chwil, pełnych śmiechu i radości. Zarówno dorośli jak i dzieci, odkryją najpiękniejsze zakątki tego bajkowego miejsca. Rafting Dunajec pozostawi w pamięci najpiękniejsze wspomnienia i jest przygodą, z której z pewnością niejeden zechce skorzystać ponownie. 

Co zobaczysz z wód Dunajca?

Sprawdź, jak najpopularniejsze szczyty Pienińskiego Parku wyglądają podczas spływu tą znaną rzeką. Rafting Dunajec pozwoli Ci spojrzeć na symbole Pienin spod ich „stóp”. Będziesz zaskoczony, jak dumnie prezentują się Trzy Korony oraz Sokolica. 
Po prawej stronie miniesz również jeden ze Słowackich zabytków, z bardzo ciekawą historią. Czerwony Klasztor. 

Sprawdź sam, czy około 2 godzinny Rafting Dunajec zaskoczy również Ciebie. Wybierz najlepszy sposób na zwiedzenie Przełomu Dunajca i jednego z najpiękniejszych parków w Polsce.

Udostępnij: