Montaż i instalacja regałów magazynowych

Firmy rzemieślnicze oferują usługę montażu regałów na miejscu. Usługi obejmują montaż regałów magazynowych, a także kontrolę i certyfikację konstrukcji regałowych, demontaż, nadzór nad instalacją regałów, a także projektowanie i kompletne wyposażenie magazynów w systemy składowania. Na montaż regałów magazynowych udzielana jest gwarancja, która obejmuje wszystkie rodzaje prac oraz gwarancja na użyte komponenty. Wykonywane są usługi w odpowiednim czasie.

Montaż konstrukcji regałowych na zamówienie

Montaż regałów magazynowych odbywa się na kilka sposobów, w zależności od typu lub modelu. Za pomocą usztywniających narożników w pewnej odległości od krawędzi regału mocowana jest przyszła dolna półka konstrukcji. Zwykle stosuje się połączenia śrubowe o średniej szybkości montażu lub połączenia hakowe o dużej szybkości montażu. Jeśli zamontowany system regałów jest wielosekcyjny, dodatkowo stosuje się listwy międzyrzędowe, aby zwiększyć ogólną wytrzymałość i stabilność.

Montowane są regały takie jak:

  • wielopiętrowe (antresoli);

  • rozwiązania mobilne (toczące);

  • regały archiwalne

  • regały handlowe.

Ilość półek oraz odległość między nimi dobierana jest zgodnie z zakresem zamówienia na podstawie życzeń klienta. Z reguły, jeśli nie mówimy o regałach paletowych, systemy regałów wyposażone są w półki pełne lub perforowane ze stali nierdzewnej lub ocynkowanej.

Udostępnij: